Home » Aktualności » V SPOTKANIE PRACODAWCÓW

V SPOTKANIE PRACODAWCÓW

7 czerwca 2018 r. odbyło się V Spotkanie Pracodawców. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm , które uczestniczyły w wielu wspólnych działaniach ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018.

Był to czas na podsumowania tego co udało się zrobić , czas podziękowań i planów na następny rok szkolny.

Przygotowaliśmy podziękowania dla 30 firm i instytucji, 2 Wydziałów Politechniki Wrocławskiej i Stowarzyszenia Elektryków Polskich bez nich niemożliwe byłoby podnoszenie jakości kształcenia zawodowego naszych uczniów, unowocześniania i wyposażania pracowni specjalistycznych, realizacji praktyk zawodowych.

W czasie spotkania zostały zaprezentowane wspólne działania, spotkania, konferencje i różne osiągnięcia naszych uczniów w prezentacji Danuty Matuszewskiej. Był to też czas podpisania kolejnych porozumień o współpracy z przedstawicielami: SCHRACK TECHNIK i WPP DOZAMEL.

Ponownie udało się utrzymać dobry klimat spotkania sprzyjający snuciu planów na wspólną przyszłość.

Spotkanie przygotowali: uczniowie klasy I TECHNIKUM i nauczyciele: Panie: Beata Jamrosz, Alina Dziurkowska, Joanna Nowak, Weronka Krzak i Panowie: Mirosław Marcińczak, Stanisław Żurawski i Michał Jasiński.

Zdjęcia Pan Marek Jama

Skip to content