Home » Aktualności » Jeszcze tylko świadectwa, nagrody i …wakacje

Jeszcze tylko świadectwa, nagrody i …wakacje

22.06.2018r. w auli szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. W obecności Dyrekcji Szkoły, Nauczycieli, Przedstawicieli Pracodawców i Rodziców wręczone zostały nagrody uczniom, którzy w swoich klasach osiągnęli najlepsze wyniki. Mogli poczuć dumę, że ich całoroczna praca przyniosła spektakularne często efekty i została doceniona.

Po raz pierwszy wysiłek młodzieży postanowili docenić również pracodawcy. Wręczyli oni nagrody uczniom najlepszym w danym kierunku kształcenia. Przedstawiciel Firmy Tauron Dystrybucja uhonorował Jakuba Sochę z kl. II TEO – przyszłego technika elektryka. Marcin Kolasa z kl. III TO  otrzymał od Firmy Donako Sp. z o.o. nagrodę dla najlepszego ucznia w kierunku kształcenia technik mechanik. Przedstawiciel Pneumat System uhonorował Łukasza Ochwata z kl. I TMB – przyszłego technika mechatronika, a Firma Viessman ufundowała nagrodę dla najlepszego ucznia w kierunku kształcenia technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Zdobył ją Dawid Wierzbicki z kl. III TOD.

Trzecia, mniej oficjalna część, również obfitowała w nagrody. Odebrali je uczniowie, którzy  osiągnęli sukcesy w różnego rodzaju konkursach i projektach. Nie mogło obyć się również bez nagród sportowych. Następnie swoją całoroczną, niezwykle imponującą pracę podsumował Samorząd Uczniowski. Jak zwykle wielkie emocje wzbudziły czeki wypisywane przez p. dyr. Piotra Lusara dla klas, które zajęły najwyższe miejsca w Lidze Klas.

I w takim radosnym nastroju zakończyła się uroczystość. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim za wysiłek i zaangażowanie w pracę. Bez pasji, z którą angażowaliście się w tak liczne działania, nie byłoby tak imponujących sukcesów. Życzymy udanego, beztroskiego odpoczynku.

Tekst – B. Jamrosz, fot. – M. Jama

Skip to content