Home » Aktualności » Nasi uczniowie znowu pokazali, że pomaganie mają we krwi!

Nasi uczniowie znowu pokazali, że pomaganie mają we krwi!

Nasi uczniowie znowu pokazali, że pomaganie mają we krwi! 30 października 2018 r. odbyła się w naszej szkole kolejna już akcja krwiodawstwa. Od samego rana przed salą 110 gromadziło się sporo uczniów chętnych do oddania krwi. Po zarejestrowaniu się i wypełnieniu ankiet dotyczących stanu zdrowia kandydaci byli badani i jeżeli nie było przeciwwskazań, mogli oddać krew. W sumie zarejestrowanych zostało 56 osób, a krew oddało 26 – w tym jeden nauczyciel . Jak zwykle, każdy dawca otrzymał zestaw regeneracyjny składający się z czekolad i soczków. Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie na wiosnę.

Tekst i fot. – D. Dul (koordynatorka akcji krwiodawstwa w ZS 18)

Skip to content