Home » Aktualności » Konkurs manualny HALLOWEEN – rozstrzygnięty!

Konkurs manualny HALLOWEEN – rozstrzygnięty!

W dniach 22 – 26 października 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w ramach VII edycji Ligi Klas konkurs z okazji Halloween.  Jak wiemy, nazwa Halloween jest najprawdopodobniej skróconym All Hallows’E’en, czyli wigilią Wszystkich Świętych. Do konkursu zgłosiły się dwuosobowe reprezentacje 17 z 20 klas. Zadaniem uczniów było wykonanie halloweenowego ogrodu, w którym miały znaleźć się ozdoby wykonane z plasteliny (np. dynie, nietoperze, pajęczyny itp.). Drużyny dzielnie walczyły o wejście na podium i zdobycie punktów dla klasy.

A oto finaliści!

  • I miejsce – kl. II TO (11 głosów),
  • II miejsce – kl. I TEK (9 głosów),
  • III miejsce – kl. III TE (8 głosów).
  • wyróżnienie – IV miejsce – kl. II TEB, III TME, III TOK, III TEO (7 głosów)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a przyznane punkty zostaną wliczone do międzyklasowej rywalizacji w ramach VI edycji Ligi Klas. Gratulujemy!

KH

Skip to content