Home » Aktualności » Radosna Parada Niepodległości “Białe Orliki”

Radosna Parada Niepodległości “Białe Orliki”

Pragniemy poinformować, że podczas Radosnej Parady Niepodległości 2018 Zespół Szkół nr 18 weźmie udział w pochodzie pod nazwą „Białe Orliki”. Sugerowana dominująca barwa dla strojów i przebrań – biel!!! Ponadto osoby biorące udział w tym pochodzie proszone są o nawiązanie strojem do tematyki „Orląt” – młodych obrońców Lwowa lub do godła Polski.

Miejsce zbiórki uczniów – Zespół Szkół nr 18, godzina – 9:30

Uwaga! Każdy uczeń, który sprosta powyższym wymaganiom i dodatkowo będzie miał FLAGĘ, otrzyma punkty do Ligi Klas dla swojej klasy!!! Dodatkowo za uczestnictwo otrzyma ocenę z historii lub WOS-u, czy historii i społeczeństwa. (Wymagana obecność na zdjęciu grupowym!!!).

Szczegółowych informacji udziela Opiekun Samorządu Uczniowskiego (sale 206 lub 211).

parada

Skip to content