Home » Aktualności » Konkurs historyczny „Odzyskanie niepodległości!”

Konkurs historyczny „Odzyskanie niepodległości!”

We wtorek (30 listopada 2018 roku) reprezentacje klas technikum i branżowej szkoły I stopnia ZS 18 wzięły udział w konkursie historycznym zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Pytania konkursowe zostały przygotowane przez nauczyciela historii – p. prof. Przemysława Szpakowskiego, a nad przebiegiem konkursu czuwał opiekun SU wraz z członkami Samorządu. Zaproszone drużyny musiały w ciągu jednej godziny lekcyjnej odpowiedzieć na trzydzieści pytań. 16 drużyn dzielnie walczyło o każdy punkt. A oto szczegółowe wyniki:

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a przyznane punkty zostaną wliczone do międzyklasowej rywalizacji w ramach VII edycji Ligi Klas. Gratulujemy!

Tekst i fot. – R. Grzybowska

Skip to content