Home » Aktualności » Wyjątkowe spotkanie dwóch naszych Absolwentów

Wyjątkowe spotkanie dwóch naszych Absolwentów

Jak już pisaliśmy, tegoroczna inauguracja roku akademickiego na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej była dla naszej ZS 18 szczególna. Otóż nasz absolwent – Maciej Zdunek, jako wybitny kandydat na studia, reprezentował studentów I roku. Maciek złożył ślubowanie i otrzymał pamiątkowe pismo powitalne wręczone i podpisane przez Dziekana Wydziału Elektrycznego – prof. Waldemara Rebizanta – także naszego Absolwenta.

Maciek, na zaproszenie dumnej z niego wychowawczyni – p. prof. Edyty Sidor odwiedził naszą szkołę i z przejęciem opowiadał zarówno o wspomnianej uroczystości, jak i o pierwszych tygodniach bycia studentem Politechniki Wrocławskiej. Nie tylko wychowawczyni zna Maćka jako człowieka ambitnego, a przy tym bardzo skromnego. Ucznia bardzo też ceni jego nauczyciel przedmiotów zawodowych – p. prof. Ryszard Gaweł.

Trzymamy kciuki za naukową karierę Maćka, wierząc, że stopniowo będzie odnosił coraz większe sukcesy.

Tekst – E. Sidor

Skip to content