Home » Aktualności » Wyjątkowe spotkanie z Rymcerzami

Wyjątkowe spotkanie z Rymcerzami

4 grudnia 2018 r. odbyło się w naszej szkole w ramach projektu  „Nie Zmarnuj Swojego Życia” Wyjątkowe spotkanie uczniów klas III Technikum z dynamicznymi raperami zwanymi RYMCERZE.  Bęsiu i Dj Yonas dzielili się swoim doświadczeniem życiowym oraz walką z nałogami. Przekazali treści profilaktyczne i pozytywny komunikat „bez zadęcia i patosu” w swoich hip-hopowych kawałkach. To spotkanie dla młodych ludzi zrobiło ogromne wrażenie.

Warto podkreślić, że cele projektu to:

  • profilaktyka uzależnień
  • uświadomienie zagrożeń związanych z używkami
  • zmiana postawy u młodzieży
  • zachęcenie do rozwijania swoich zainteresowań
  • przedstawienie wartości chrześcijańskich.

Więcej o Rymcerzach można znaleźć na stronie www.rymcerze.pl

Zadanie „Nie Zmarnuj Swojego Życia” jest współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Tekst i fot. – J. Leśniowski

Skip to content