Home » Aktualności » Finały Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

Finały Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

W dniach 18-19.02.2019 odbyły się Finały Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w narciarstwie alpejskim i snowboardzie w Lądku Zdroju. Zawody odbyły się przy wyjątkowo sprzyjającej aurze. ZS nr 18 reprezentowało 6 uczniów; w narciarstwie alpejskim Kacper Garbarciak 2TOK, Michał Zadak- Lubieniecki 3TEO i Jakub Terka 2TOK , a w snowboardzie Michał Olejniczak 4TOD , Adam Jakubczyk 3TME i Kacper Piejko 3TME. Opiekunami drużyn były:  narciarskiej – Magdalena Plan i Joanna Rybczyńska, snowboardowej – Magdalena Plan. Nasza szkoła zajęła XV miejsce w narciarstwie alpejskim i X miejsce w snowboardzie. Gratulujemy udanych startów.

Skip to content