Home » Aktualności » Turniej koszykówki w International High School we Wrocławiu

Turniej koszykówki w International High School we Wrocławiu

W ubiegłą sobotę 15.02.2019 uczniowie reprezentujący drużynę koszykówki w ZS 18 wzięli udział w turnieju towarzyskim organizowanym przez Fundację Edukacji Międzynarodowej w jej siedzibie na hali przy ul. Racławickiej. W turnieju wzięły udział reprezentacje dziewcząt i chłopców gospodarzy – Wolves, drużyny VII LO, XIX LO oraz nasi chłopcy. Impreza miała charakter towarzyski, a organizatorom przyświecał zamysł propagowania idei gry fair play, dlatego wyniki poszczególnych spotkań były sprawą drugorzędną. Na koniec rozgrywek zostali wyłonieni ze wszystkich drużyn gracze fair play,  otrzymali  oni specjalną nagrodę – puchar. U nas był to Kacper Piejko. Ciekawostką także był mecz zamykający  turniej. Drużyny biorące w nim udział składały się z mieszanych składów chłopców i dziewcząt wszystkich uczestniczących ekip. Gratulacje dla naszej reprezentacji za udział w tym interesującym przedsięwzięciu, twardą walkę, a zarazem grę fair play.

Skip to content