Home » Aktualności » Kolejny sukces literacki Dawida Wierzbickiego, ucznia klasy 4TOD

Kolejny sukces literacki Dawida Wierzbickiego, ucznia klasy 4TOD

Miło mi poinformować, że Dawid Wierzbicki ponownie został laureatem międzyszkolnego konkursu  na małą formę literacką w języku angielskim „Being…Agatha Christie”, organizowanego przez LO 3 we Wrocławiu. Tym razem Dawid zdobył pierwsze miejsce i główną nagrodę w konkursie. Konkurs polegał na napisaniu opowiadania o tematyce detektywistycznej w języku angielskim. Opowiadanie Dawida zachwyciło jurorów konkursu, którzy zgodnie przyznali mu pierwsze miejsce spośród ponad stu prac zgłoszonych do konkursu przez szkoły średnie we Wrocławiu. Praca  została odczytana na głos w trakcie finału konkursu i przyjęta gromkimi brawami.

Serdecznie gratulujemy Dawidowi i życzymy dalszych sukcesów!!!

Skip to content