Home » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego w Szkole Branżowej I Stopnia

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Branżowej I Stopnia

W dniu 19.06.2019 r. o godz. 10:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla szkoły branżowej. W tym dniu pożegnaliśmy również absolwentów klas trzecich. Wydarzenie miało charakter podniosły i uroczysty. Po przemówieniu Pana Dyrektora i wręczeniu kwiatów, przemawiał w imieniu uczniów Wojciech Wypych, następnie pan profesor Mirosław Wojtowicz, a także Pani Anna Morawska reprezentująca Radę Rodziców. Przyznane zostały nagrody za najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu, główne nagrody w konkursach dla szkoły branżowej oraz wręczone zostały statuetki dla najbardziej utytułowanych sportowców. Nagrodę dla najbardziej wszechstronnego sportowca odebrał Wojciech Wypych.

Uroczystość zakończyła pamiątkowa sesja fotograficzna.

Fot. – E. Wójcik

Skip to content