Home » Aktualności » Zwolnieni z Teorii – zdobądź międzynarodowy certyfikat i lepszą pracę

Zwolnieni z Teorii – zdobądź międzynarodowy certyfikat i lepszą pracę

Zrób własny projekt społeczny.

Zdobądź międzynarodowy certyfikat i lepszą pracę.

Dlaczego warto zrobić projekt w ramach naszej platformy?

Poprzez platformę Zwolnieni z Teorii  zdobywasz doświadczenie, międzynarodowe certyfikaty i nagrody, które pomogą Ci w znalezieniu naprawdę dobrej pracy. Dodatkowo robisz coś dobrego dla innych, rozwijasz swoją pasję i poznajesz innych aktywnych ludzi z całej Polski.

Zwolnieni z Teorii to platforma dla studentów i uczniów szkół średnich do tworzenia własnych projektów społecznych.

Dajemy Ci praktyczne wskazówki, które prowadzą Cię krok po kroku przez realizację Twojego projektu. Wiedzę wykorzystujesz w praktyce – nawiązujesz partnerstwa, uczysz się pracy w zespole, tworzysz harmonogram i budżet.

Każdy, kto zrealizuje swój projekt, zostaje finalistą i otrzymuje międzynarodowy certyfikat z zarządzania. A jak się postarasz, otrzymujesz “Złote Wilki” – nagrody dla najlepszych projektów w Polsce.

 

Szczegóły na stronie: www.zwolnienizteorii.pl

 zwolnieni

Skip to content