Home » Aktualności » „DBAM O ŻYCIE” – KONKURS

„DBAM O ŻYCIE” – KONKURS

„DBAM O ŻYCIE” – KONKURS NA ULOTKĘ

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesław Chrobrego we Wrocławiu ogłasza konkurs dla uczennic i uczniów wrocławskich szkół ponadpodstawowych/ponadgimnazjalnych na ulotkę. Konkurs jest realizowany i finansowany w ramach grantu Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich i kampanii edukacyjnej dot. HIV/AIDS oraz innych chorób przenoszonych drogą płciową organizowanej przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia.

PRZEDMIOTEM KONKURSU jest ulotka, zawierająca najważniejsze, mające praktyczne znaczenie informacje na temat profilaktyki HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową, adresowana do osób w wieku 15-20 lat. Objętość ulotki nie powinna przekroczyć dwóch stron A4. Ulotkę należy przygotować w formie papierowej. Bardzo prosimy o korzystanie z informacji merytorycznych zawartych w załączonej ulotce NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O ZAKAŻENIACH HIV. Prace zawierające poważne błędy merytoryczne będą dyskwalifikowane.

 

„DBAM O ŻYCIE” – KONKURS NA PLAKAT

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu ogłasza konkurs dla uczennic i uczniów wrocławskich szkół ponadpodstawowych/ponadgimnazjalnych na plakat. Konkurs jest realizowany i finansowany w ramach grantu Zdrowych Miast Polskich oraz kampanii edukacyjnej dot. HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową, organizowanej przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia.

PRZEDMIOTEM KONKURSU JEST WYKONANIE PLAKATU PROMUJĄCEGO BADANIA NA OBECNOŚĆ WIRUSA HIV, ADRESOWANEGO DO KOBIET W CIĄŻY I PRZYSZŁYCH RODZICÓW.

Można przygotować plakat artystyczny albo edukacyjny – będą one oceniane oddzielnie. Technika jest dowolna. Plakaty można wykonywać dowolną techniką  na arkuszu formatu A2 lub A3. Bardzo prosimy o korzystanie z informacji merytorycznych zawartych w załączonej ulotce NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O ZAKAŻENIACH HIV. Błędy merytoryczne dyskwalifikują pracę.

 

Uczniowie, którzy chcą przygotować plakat lub ulotkę na konkurs proszeni są o zgłaszanie się do Pani profesor Diany Grycner po dalsze informacje. Ostateczny termin oddawania prac to 28.10.19.

Skip to content