Home » Aktualności » Wycieczka klasy I TEC na górę Ślęża

Wycieczka klasy I TEC na górę Ślęża

We wtorek, 15 października 2019 roku, uczniowie klasy I TEC pod opieką wychowawczyni pani Diany Grycner oraz pani Agnieszki Mikołajczak, wybrali się na wycieczkę na górę Ślęża. Wyjazd do Sobótki odbył się o godzinie 8:00 z dworca PKS. Podczas wędrówki na górę gadaliśmy, żartowaliśmy i planując  ognisko, zbieraliśmy korę brzozy. Po dotarciu na szczyt odbyła sesja fotograficzna otaczającego górę pięknego krajobrazu. Mimo wiejącego wiatru udało nam się rozpalić ognisko i upiec kiełbaski, które zjedliśmy ze smakiem. Następnie wyruszyliśmy w drogę powrotną, gdzie czekał na nas autobus, którym wróciliśmy do Wrocławia. Około godziny 15:30 rozjechaliśmy się do swoich domów w dobrych humorach.

Skip to content