Home » Aktualności » Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019 w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019 w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu

14 listopada 2019 r. klasa 2 TMO pod opieką p. prof. Joanny Nowak uczestniczyła w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości 2019 w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Wykład inauguracyjny „Co zrobić, żeby chciało mi się chcieć?” był w formie warsztatów motywacyjnych. Następnie wszyscy uczniowie (150 osób) pisali test z zakresu przedsiębiorczości. Do drugiego etapu przeszło 10 osób. Wśród najlepszych uczniów był Maciej Dębniewski i Mikołaj Sych. Najlepsza dziesiątka stanęła przed komisją w składzie: pani Dziekan dr inż. Halina Węgrzyn, pani Prodziekan ds. studenckich dr Agnieszka Faron oraz organizator wydarzenia dr Dariusz Socha. Uczniowie odpowiadali na pytania Komisji z rozmaitych dziedzin związanych z przedsiębiorczością, m.in. finansów i informatyki. Wyłonionych zostało 3 laureatów, którzy otrzymali puchary i wartościowe prezenty od sponsorów. Najlepszym uczniem w zakresie przedsiębiorczości Edycji 2019 został Maciej Dębniewski – uczeń naszej szkoły. W czasie obrad komisji uczniowie mogli uczestniczyć w rozmaitych warsztatach prowadzonych przez wykładowców WSH. Ich prowadzący i tematy to: dr Izabela Gruszka „Jak zorganizować idealny event turystyczny?”, Tatyana Paśko i jej studenci „Księgowy przyszłości”, mgr Piotr Lisowski „Jak radzić sobie ze stresem”. Można było również uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez zespól Biura Karier i Projektu „Twoja Opcja Kariery”. Odbyły się także spotkania informacyjne prowadzone przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Komendę Miejską Policji.

Skip to content