Home » Aktualności » Maturzyści odebrali świadectwa ….

Maturzyści odebrali świadectwa ….

Dzisiaj wielu tegorocznych absolwentów odebrało świadectwo ukończenia szkoły oraz świadectwa potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Wręczanie świadectw nie odbyło się niestety w tradycyjny sposób. Dla każdego jednak absolwenta, który przyszedł dziś do szkoły, było to wielkie przeżycie, co można zobaczyć na zdjęciach. Oczywiście odbiór świadectw odbył się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa określonych w związku z  walką z koronawirusem.

 

Podziękowania otrzymali również członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy przez cztery lata aktywnie pracowali w Samorządzie Uczniowskim Zespołu Szkół nr 18. Należą im się podziękowania za wielkie zaangażowanie, za trud włożony w każde przedsięwzięcie … a przede wszystkim za  wielkie serce, które  wkładali w liczne akcje charytatywne 🙂 🙂 🙂  Dziękujemy!!!

Skip to content