Home » Aktualności » Znamy wyniki konkursu “Ośmiu Wspaniałych” 2019

Znamy wyniki konkursu “Ośmiu Wspaniałych” 2019

Udało się….!!! Grupa Młodych Talentów SU (Samorządu Uczniowskiego) Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu otrzymała WYRÓŻNIENIE w kategorii „Ósemki – Grupy” w ramach XXVI edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”

Grupa Młodych Talentów SU to dziewięcioosobowy zespół młodych, zapalonych wolontariuszy, którzy niosą potrzebującym pomoc i energię. Są aktywni w wielu dziedzinach. Od początku swojego istnienia czynnie angażują się w działalność szkoły i wielu instytucji. Nigdy nie przechodzą obojętnie obok potrzebujących, są sumienni, pracowici, bardzo zaradni. Można na nich polegać. Są małą grupą, ale bardzo aktywną. Pomaganie dla nich nie jest żadnym wyczynem, lecz codziennością, a poświęcony czas nie jest czasem straconym. Przy każdej nadarzającej się okazji starają się pomagać innym. „Dla nas pomaganie jest czymś dobrym, a każdy okazany gest życzliwości od osoby przyjmujących pomoc jest bezcenny. Ten mały gest jest dla nas czymś, co nas motywuje do dalszej pracy, co pomaga nam wierzyć w to, co robimy.”

Jako opiekun Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu wiem, iż grupa Młodych Talentów SU zasługuje na wyróżnienie.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wyników oraz wysłuchania podziękowań Pana Prezydenta: LINK

GRATULUJEMY!!!

osmiu

https://www.yumpu.com/en/document/read/63473682/folder-osmiu-wspanialych

Skip to content