Home » Aktualności » Kolejny konkurs w ramach Ligi Klas

Kolejny konkurs w ramach Ligi Klas

Biblioteka szkolna i Samorząd Uczniowski zapraszają wszystkie klasy do udziału w akcji „BohaterON.

Zadaniem każdej klasy będzie narysowanie plakatu o tematyce powstańczej oraz rozwiązanie testu o Powstaniu Warszawskim. Termin wykonania prac to 23 października 2020 roku. Plakaty można przynosić do biblioteki szkolnej lub do pani Renaty Zalewskiej. Prace zostaną ocenione przez pracowników szkoły.

Test wiedzy odbędzie się 22 października na 4 lekcji w sali 208.

Zdobyte punkty (za plakaty i udział w teście) zostaną wliczone do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas.

W tym roku szkolnym, z powodu pandemii, nie można wysyłać kartek wykonanych samodzielnie. Można natomiast wesprzeć akcję poprzez wysyłanie kartki online i dokonanie wpłaty gotówki. W dniach 12 – 16 października Samorząd Szkolny przeprowadzi zbiórkę funduszy na rzecz Powstańców. Każda złotówka jest mile widziana.

Zapraszamy do udziału !!!

https://bohateron.pl/

Skip to content