Home » Aktualności » Gdzie jesteście? Mikołaj czeka.

Gdzie jesteście? Mikołaj czeka.

Jak co roku.. tuż przed 6 grudnia  do Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu zawitał Święty Mikołaj J Jak wiemy, wizyta Świętego Mikołaja oznacza, że wszyscy byliśmy grzeczni przez caaaaaałyyyyy rok…. Jednak ta wizyta była inny od poprzednich…. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami sprawdził wszystkie sale lekcyjne, pokój nauczycielski, sale gimnastyczne, siłownię, toaletę …a nawet zajrzał do lodówki w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji, gdzie schowali się wszyscy uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i pracownicy administracji ZS18 !!! Mikołaj nie znalazł nikogo, ani nie znalazł żadnej informacji, gdzie wszyscy się podziali… Święty Mikołaj nigdy się jednak nie poddaje, w związku z powyższym oznajmił, iż do Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu przybędzie jeszcze w niedzielę…może kogoś zastanie.

Skip to content