Home » Aktualności » Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

9 lutego 2021 r. obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji Samorząd Uczniowski ZS18 zaprosił wszystkie klasy do kolejnego konkursu w ramach międzyklasowej rywalizacji Ligi Klas. Zadaniem uczniów było przygotowanie prezentacji lub plakatu dotyczących bezpieczeństwa w nawiązywaniu nowych znajomości w sieci. I tym razem nasi uczniowie nas nie zawiedli. Do jury konkursu spłynęła bardzo duża liczba prac konkursowych. Wszystkie prace zostaną ocenione przez panie z biblioteki oraz czytelni szkolnej. Najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie szkoły po rozstrzygnięciu konkursu. Klasy, których reprezentanci zostaną wyróżnieni przez jury, otrzymają kolejne punkty do IX edycji Ligi Klas.

Jednak już teraz Samorząd Uczniowski  bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za przygotowanie prac konkursowych.

Skip to content