Home » Aktualności » Pamagamy – Sara wierzy w lepszy świat

Pamagamy – Sara wierzy w lepszy świat

Szanowni Państwo!

Piszę do Państwa w imieniu klasy „B” (rocznik 2006-2009) w nieistniejącym już LO nr 18. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc naszej koleżance z klasy – Sarze Gądek, która uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Cudem wygrała walkę o życie, ale doznała, niestety, rozległych obrażeń i potrzebuje długiej, kosztownej rehabilitacji. Bez finansowej pomocy będzie skazana na trwałe kalectwo. Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, ale to wciąż za mało, dlatego zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie. Każda kwota będzie przybliżać Sarę do zdrowia. Wszystkie dowody Państwa życzliwości umocnią naszą wiarę w lepsze jutro, w lepszy świat… Umocnią wiarę Sary, że jej życie może być jeszcze piękne.

 

Z wyrazami szacunku
Laura Perobelli

https://pomagam.pl/wierzewlepszyswiat

Skip to content