Home » Aktualności » Drugi konkurs w ramach Ligi Klas

Drugi konkurs w ramach Ligi Klas

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest realizowana od 2016 roku przez trzy wrocławskie organizacje: Fundację Rosa, Fundację Sensoria i Fundację Pokolenia Kolumbów, których działaniom przyświeca hasło: Pamięć – Edukacja – Pomoc.

Biblioteka szkolna i Samorząd Uczniowski zapraszają wszystkie klasy do udziału w konkursie o tematyce powstańczej.

Zadanie będzie polegało na rozwiązaniu testu o Powstaniu Warszawskim.

Test odbędzie się 19 października na 4 lekcji w sali 208 (zapraszamy dwuosobowe drużyny).

Zdobyte punkty zostaną wliczone do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas.

Zapraszamy do udziału !!!

Przechwytywanie

Skip to content