Home » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu „Myślę, więc nie śmiecę”

Rozstrzygnięcie konkursu „Myślę, więc nie śmiecę”

We wrześniu odbyła się akcja Sprzątania świata – Polska 2021, która jest popularną formą wspierania zainteresowania problemem racjonalnej gospodarki odpadami. W tym roku akcja odbyła się pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”, a zadaniem każdej klasy biorącej udział w Lidze Klas było wykonanie plakatu z plastikowych nakrętek. Do konkursu zgłosiło się dwadzieścia jeden klas, a efekty prac zaskoczyły wszystkich.Wszystkie prace zostały wystawione na korytarzu szkolnym, z następnie zostały ocenione przez pracowników szkoły. Wybór nie był łatwy. Towarzyszyły temu duże emocje.

 Oto wyniki:
– I miejsce – kl. 2TEB
– II miejsce – kl. 2TEA i kl. 3TEO
– III miejsce – kl. 2TMC
– wyróżnienia: kl. 2e i kl. 3TMB

 Był to kolejny konkurs w ramach X edycji Ligi Klas. Za udział w nim przyznano następujące punkty:
– 10 punktów dla kl. 2TEB
– 8 punktów dla kl. 2TEA  i 3TEO
– 6 punktów dla kl. 2TMC
– po 4 punkty dla klas: 2e i 3TMB
– po 3 punkty dla pozostałych klas

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!!!

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Skip to content