Home » Aktualności » Podsumowanie dwumiesięcznej rywalizacji

Podsumowanie dwumiesięcznej rywalizacji

Po dwumiesięcznej rywalizacji I miejsce w Lidze Klas zajmuje klasa 3TMA (50 pkt). Drugie miejsce przypadło w udziale klasom 3TEC (44 pkt.), a trzecie klasie 2TEA (42 pkt.). Wyróżnienie przypadło klasie: 2TMC (38 pkt.) oraz 2em (15 pkt.).

Punkty liczone były z:

  • konkursu „Myślę, więc nie śmiecę”,
  • konkursu „BohaterON”,
  • konkursu „Święto dyni”,
  • zbiórki baterii,
  • zbiórki grosików,
  • zbiórki plastikowych nakrętek,
  • zbiórki zniczy.

Przypominamy, że konkurs trwa cały rok szkolny!!! Klasy, które zajmą kolejno I, II i III miejsce, oraz dwie wyróżnione – jedna z technikum i jedna z branżowej szkoły I stopnia, otrzymają nagrody pieniężne.

Zachęcamy do rywalizacji! Pozdrawiamy!

1. Zbiórka plastikowych nakrętek_10_2021

2. Zbiórka grosików_10_2021

3. Zbiórka baterii_10_2021

4. Zbiórka zniczy

5. Sprzątanie świata 10_2021

6. Święto dyni

7. BohaterOn

Wyniki LIGI KLAS

Skip to content