Home » Aktualności » Konkurs manualny – rozstrzygnięty!

Konkurs manualny – rozstrzygnięty!

W grudniu przed świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski ZS18 przeprowadził konkurs manualny. Do konkursu zaproszone zostały dwuosobowe reprezentacje klas, których zadaniem było ozdobić dwie styropianowe bombki. Każda drużyna na wykonanie niniejszego zadania miała jedną godzinę lekcyjną. Drużyny dzielnie walczyły o wejście na podium i zdobycie cennych punktów do Ligi Klas.

Prace uczniów wystawione zostały na korytarzu szkolnym i zostały ocenione przez panie z biblioteki.

A oto szczegółowe wyniki:

  • I miejsce – klasa 2TEA, 1TMC, 2TO – 10 pkt.
  • II miejsce – klasa 2em, 3TEC, 2TMC – 8 pkt.
  • III miejsce – klasa 1TEA, 3TMD, 3TMA – 6 pkt.
  • IV wyróżnienie – klasa 1e, 3TMB – 4 pkt.
  • pozostałe klasy – 3 pkt.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!
Zwycięzcom gratulujemy!!!

Skip to content