Home » Aktualności » KONFERENCJA „ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

KONFERENCJA „ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

Dnia 06.04.2022 klasa II TEA wraz z opiekunem, panią Jolantą Kraczkowską, wzięła udział w konferencji zorganizowanej przez Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Wyższą Szkołę Handlową w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości , która odbyła się w AULI DODN we Wrocławiu przy ulicy Trzebnickiej.

Przed konferencją uczniowie wzięli udział w konkursie, udzielili odpowiedzi na pytanie konkursowe „Jakie umiejętności powinien mieć człowiek przedsiębiorczy?”. Wyróżnienie w tym konkursie otrzymał Filip Oleś, któremu gratulujemy.

Program konferencji był bardzo bogaty, wysłuchaliśmy kilku ciekawych prelekcji wygłoszonych przez zaproszonych przedsiębiorców, wykładowców WSH, studentów tej uczelni oraz uczennicy szkoły średniej.

Odbył się panel dyskusyjny z przedsiębiorcami, którzy przedstawili swoje doświadczenia w prowadzeniu firmy i odpowiadali na pytania uczestników konferencji.

Na końcu przedstawicielka Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy przedstawiła oferty i możliwości dofinansowania dla młodych przedsiębiorców.

Skip to content