Home » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24.06.2022r. w auli szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. W obecności Dyrekcji Szkoły oraz Nauczycieli,  wręczone zostały nagrody uczniom, którzy w swoich klasach osiągnęli najlepsze wyniki. Mogli poczuć dumę, że ich całoroczna praca przyniosła spektakularne często efekty i została doceniona.

Mniej oficjalna część, również obfitowała w nagrody. Odebrali je uczniowie, którzy  osiągnęli sukcesy w różnego rodzaju konkursach i projektach. Nie mogło obyć się również bez nagród sportowych. Następnie swoją całoroczną, niezwykle imponującą pracę podsumował Samorząd Uczniowski. Jak zwykle wielkie emocje wzbudziły czeki wypisywane przez p. dyr. Piotra Lusara dla klas, które zajęły najwyższe miejsca w Lidze Klas.

I w takim radosnym nastroju zakończyła się uroczystość. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim za wysiłek i zaangażowanie w pracę. Bez pasji, z którą angażowaliście się w tak liczne działania, nie byłoby tak imponujących sukcesów. Życzymy udanego, beztroskiego odpoczynku.

Skip to content