Home » Aktualności » Życzenia dla Polski

Życzenia dla Polski

W ramach obchodów Dnia  Niepodległości  został dla naszych uczniów   zorganizowany szkolny konkurs na życzenia dla Polski i Polaków z okazji tego święta. Jest ono każdego roku inspiracją do przemyśleń na temat tego, w jak szczęśliwej, mimo wszystko,  jesteśmy sytuacji jako naród, jak wiele mamy powodów do dumy i radości,  a także do rozważań o tym, czego oczekujemy, my Polacy,  w przyszłości i czego możemy sobie nawzajem życzyć.

Uczniowie, którzy przygotowali prace konkursowe, są w tych życzeniach bardzo pomysłowi, często powtarzają się słowa o zgodzie, jedności, przetrwaniu trudnych chwil, mądrości i odpowiedzialności  rządzących, o lepszej przyszłości. Przy  ocenie prac  jury brało również pod uwagę stronę graficzną, oryginalność  i pomysłowość autorów.

W konkursie wyróżnieni zostali następujący  uczniowie:

I miejsce ex aequo:  Filip Usiński z klasy ITEA i Natan Zawadzki z klasy IITMC;

II miejsce: Hubert Hetnar z klasy II TMC;

III miejsce: Adam Wierciszewski z klasy z ITEO.

Gratulujemy nagrodzonym, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie. Na pewno je docenimy!

Skip to content