Home » Aktualności » Podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego ZS18

Podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego ZS18

Pierwsze podziękowania Samorząd Uczniowski otrzymał za zorganizowanie akcji “Świąteczna Paczka” dla potrzebujących dzieci z Przedszkola nr 102 we Wrocławiu oraz przeprowadzenie zabaw z okazji Mikołajek.

Drugie podziękowania otrzymaliśmy od mieszkanek oraz pracowników Schroniska św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet we Wrocławiu za wsparcie w formie darów żywnościowych i środków czystości. Dzięki naszej pomocy pracownicy mają możliwość zapewnić wartościowe posiłki oraz artykuły pierwszej potrzeby szczególnie dla tych najbardziej schorowanych.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim uczniom, którzy włączyli się do naszych akcji charytatywnych!

Przedszkole_102 Brat_Albert
Skip to content