Home » Aktualności » Zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży!

Zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży!

Zapisy na “Koduj z Gigantami” – największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce ruszają już ruszyły! Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji“Koduj z Gigantami: Retroprogramowanie” to już 12. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem tematem przewodnim będzie programowanie gier. W trakcie naszych zajęć, oprócz tajników wiedzy z kodowania, przybliżymy 2 światy gier komputerowych i wideo – tych popularnych dziś wśród dzieci i młodzieży oraz tych, w które jako dzieci, grali ich rodzice.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 4 do 26 lutego 2023 roku.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy, że uczeń indywidualnie się zarejestruje na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

Bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami Online

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/kursy?active_type=Bezp%C5%82atne+warsztaty+Koduj+z+Gigantami+Online
Kategorie:
Scratch, Python, C++, strona internetowa, C#

Darmowe warsztaty programowania KODUJ z GIGANTAMI RetroProgramowanie

Skip to content