Home » Aktualności » Forum Zawodowe „Zawodowa 18”

Forum Zawodowe „Zawodowa 18”

W dniu 08.02.2023 roku w naszej szkole odbyło się Forum Zawodowe dla branży OZE i Chłodnictwo i Klimatyzacja.

Wykłady on-line prowadzone były w pierwszej części przez specjalistę ds. szkoleń i rozwoju w firmie KOSPEL – koncern Viessmann – producenta kotłów elektrycznych, pomp ciepła, elektrycznych podgrzewaczy wody i kolektorów słonecznych.

Drugą część forum poprowadzili dyrektorzy pionów technicznych w koncernie HERZ – jednego z największych producentów w Europie armatury grzewczej i systemów instalacyjnych

Wykłady  przybliżyły i rozszerzyły wiedzę w zakresie pomp ciepła – urządzeń na cele grzewcze i chłodnicze – które na obecnym rynku są najbardziej zaawansowaną techniką grzewczą i perspektywicznym kierunkiem rozwoju systemów instalacji co i cwu.

Skip to content