Home » Aktualności » ZgrajMy Wrocław zaproszenie na ferie w mieście

ZgrajMy Wrocław zaproszenie na ferie w mieście

Szanowni Państwo, nauczyciele wrocławskich szkół – mam przyjemność rekomendować Państwu ciekawe wydarzenie przygotowane przez Wydział Promocji Miasta i Turystyki oraz Departament Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych na okres ferii zimowych.

Tym wydarzeniem są warsztaty pod nazwą ZgrajMy Wrocław realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych gier planszowych.

Warsztaty są bezpłatne i będą prowadzone przez wykwalifikowane osoby ze Stowarzyszenia Druga Runda, organizacji mającej bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć w oparciu o gry planszowe. Z liczącej ponad 2000 tytułów planszówek znajdujących się w bibliotece Stowarzyszenia zostaną wybrane wartościowe tytuły, dostosowane do wieku odbiorców.

Zajęcia będą się odbywały podczas ferii zimowych, od 13 do 24 lutego 2023 r. (w dni robocze), przy ulicy Dworcowej 10 we Wrocławiu w grupach – od kilkuosobowych do maksymalnie 20-osobowych.

Każde spotkanie warsztatowe będzie trwało dwie pełne godziny zegarowe, a chętni (zorganizowane grupy szkolne pod opieką nauczyciela lub opiekuna) mogą skorzystać z oferty w godzinach 9:00 – 14:00.

Obowiązują zapisy, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na zajęcia odbywają się mailowo: info@drugarunda.pl lub telefonicznie:  691 698 282, 71 780 92 53.

FERIE-W-MIEŚCIE-2023-PLAKAT

Skip to content