Home » Aktualności » III etap zawodów Eduelektra

III etap zawodów Eduelektra

W sobotę, 15.04.2023 Weronika Małecka, uczennica naszej szkoły wzięła udział w III etapie konkursu  Eduelektraz branży chłodnictwa i klimatyzacji. Jest to ogromne wyróżnienie nie tylko dla Weroniki, ale również dla naszej szkoły, która może pochwalić się tak uzdolnionymi uczniami.

Konkurs Eduelektra to prestiżowe wydarzenie dla młodych adeptów branży elektrycznej i energetycznej. W trzecim, ostatnim etapie konkursu, uczestnicy musieli zmierzyć się z trudnymi zadaniami, w których musieli wykazać się specjalistyczną wiedzą techniczną z różnych dziedzin, a w przypadku Weroniki – z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji.

Trzymamy kciuki za sukces Weroniki w konkursie Eduelektra! Samo uczestnictwo w ostatnim etapie, to już bardzo duże osiągnięcie i dowód na to, że młodzi ludzie z naszej szkoły mają ogromny potencjał i umiejętności, które pozwalają im rywalizować z najlepszymi w kraju. To również sukces naszej kadry pedagogicznej, która wyposaża naszych uczniów w wiedzę i umiejętności, które pozwalają na osiąganie tak znakomitych wyników. Wsparciem merytorycznym dla Weroniki byli nauczyciele przedmiotów zawodowych: mgr inż. Weronika Racięcka, mgr inż. Daria Baszczak oraz dr inż. Kamil Łodygowski.

Skip to content