Home » Aktualności » Targi edukacyjne w ZSP nr 15 we Wrocławiu

Targi edukacyjne w ZSP nr 15 we Wrocławiu

17 kwietnia, na zaproszenie ZSP nr 15 we Wrocławiu, nasi uczniowie wraz z nauczycielami: p. Weroniką Racięcką, p . Edytą Sidor, p. Renatą Zalewską oraz p. Ryszardem Gawłem pojechali na targi edukacyjne zatytułowane „JEDNĄ NOGĄ W SZKOLE ŚREDNIEJ”. Już wchodząc do szkoły, wprawili gospodarzy w zdumienie, ponieważ przywieźli tyle urządzeń, że potrzebowali nie jednego, a sześciu stanowisk do prezentacji naszej oferty edukacyjnej. I opłaciło się, bo cieszyli się największym zainteresowaniem wśród części męskiej ósmoklasistów. Chociaż… niektórymi kierunkami kształcenia zainteresowały się też ósmoklasistki. Nasi uczniowie: Karol Kurowski, Krzysztof Wers, Szymon Szymecki, Stanisław Zuiev, Kacper Figiela i Dawid Ananich z kl. II TEO, Paweł Musiolik oraz Kacper Stasiewicz z kl. III TMB, Norbert Markiewicz z kl. III TMC oraz Michał Fiałkowski i Piotr Wojtowicz z kl. IV TEC bardzo profesjonalnie opowiadali o zawodach, w których się kształcą. Towarzyszyła im też, a jakże (!), nasza maskotka. A ożywił ją Piotr Inglot z kl. II TEB.

Panowie, bardzo serdecznie dziękujemy za tak profesjonalne przygotowanie.

Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Skip to content