Home » Aktualności » „ŚNIADANIE MISTRZÓW”

„ŚNIADANIE MISTRZÓW”

Dnia 18.04.23 r. grupa uczniów z klasy I TEB wraz z wychowawczynią, panią Jolantą Kraczkowską, miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z mistrzem dziennikarstwa, które odbyło się w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego. Było to spotkanie z dziennikarką TVN24, panią Joanną Kryńską w ramach projektu „Śniadanie Mistrzów” organizowanego przez Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu. Pani Joanna Kryńska opowiadała o swojej pracy, karierze, warsztacie dziennikarskim, o tym, jaką władzę i jakie powinności ma dziennikarz. Odpowiadała również na pytania uczestników – dociekliwe, ważne, często osobiste. Była otwarta i szczera. Uczniowie mogli poznać różne poglądy i stanowiska, a także wyrazić swoje w poszanowaniu dla odmiennych punktów widzenia. Było to bardzo cenne doświadczenie.

Skip to content