Home » Aktualności » Targi Pracy

Targi Pracy

25 maja 2023 r. w ramach projektu „Zawodowa 18” odbyły się w naszej szkole Targi Pracy. To zawsze wyczekiwane przez nas wydarzenie. A to dlatego, że możemy spotkać się z naszymi partnerami – pracodawcami, którzy nadają sens edukacji w naszej szkole. To dzięki nim nasza młodzież ma wyobrażenie przyszłości związanej z uczonym zawodem. Cenimy naszych partnerów także za to, że przyjmują naszą młodzież na miesięczne praktyki, naszym absolwentom oferują ciekawą i atrakcyjną finansowo pracę oraz są z nami w stałym kontakcie, dzięki czemu możemy czerpać informacje o różnych nowinkach w tak szybko rozwijającym się przemyśle. A to ważne, bo chcemy być na bieżąco. Przecież przygotowujemy młodzież do życia w przyszłości.

Czekamy na te targi także dlatego, że panuje tam miła atmosfera. Przyjeżdżają do nas ludzie pełni entuzjazmu, serdeczności i pasji. W atrakcyjny sposób prezentują swoje firmy i otwarci są na pytania.

Cieszymy się, że w tej edycji targów, tym razem zorganizowanych w ramach projektu “Zawodowa 18”, wzięli udział także przedstawiciele Wojskowego Centrum Rekrutacji we Wrocławiu. Zaprosiliśmy też do zaprezentowania się szkołę Cosinus, o którą często pytają absolwenci szkoły branżowej, bo chcą w przyszłości przystąpić do egzaminu maturalnego.

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia Firmom: Dolkom, Elektrotim S.A., FLT Grupa, Fortaco Wrocław, Gestamp, Kolejkowo, Parker, PCC Group – więcej niż chemia, Grupa PGE, Schumacher Packaging Polska, Tarczyński, TAURON Dystrybucja, WHITE (Praca WHITE), ZAE oraz WCR Wrocław i szkole Cosinus Wrocław.

Skip to content