Home » Aktualności » Wolontariusze ZS18

Wolontariusze ZS18

Klasa 2TEA z wielkim zapałem i zaangażowaniem zdecydowała się wesprzeć Hospicjum przy ul. Poświęckiej. Naszym celem było uporządkowanie ogrodu otaczającego ośrodek, aby stworzyć przyjemne miejsce odpoczynku dla pacjentów i personelu.

W dniu naszej wizyty, wspaniała grupa uczniów podjęła się trudu pielęgnacji ogrodu, usuwając chwasty, przycinając rośliny, oraz dbając o ogólny porządek. Praca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem. Nie zabrakło uśmiechu na twarzach naszych uczniów, którzy czuli się dumnie mogąc pomóc.

W efekcie naszej wspólnej pracy, ogród Hospicjum nabrał nowego blasku i stał się jeszcze przyjemniejszym miejscem dla tych, którzy przebywają w ośrodku.

Pragniemy zapewnić, że nasza współpraca z Hospicjum nie kończy się na jednorazowej akcji. Jesteśmy gotowi do dalszej pomocy i wsparcia, aby jak najlepiej służyć potrzebującym.

Skip to content