Home » Aktualności » Wyjazd na Międzynarodowe TARGI ENEX 2024 Kielce

Wyjazd na Międzynarodowe TARGI ENEX 2024 Kielce

W dniu 07.02.2024 uczniowie klasy 2TEO wraz z opiekunami zwiedzili  XXVI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki i Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – NOWA ENERGIA w Kielcach.

Najnowsze rozwiązania montażowe, fotowoltaiczne, modele inwerterów umożliwiające magazynowanie energii, pompy ciepła, kompletne systemy grzewcze, a także stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny – to tylko mała część oferty jaką zaoferowali tegoroczni Wystawcy.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się Strefa Elektromobilności.

Na targach pojawiło się ponad  350 firm z w tym m.in. takie firmy jak Viessmann, Vaillant, Mitsubishii, Daikin, Fronius – przedsiębiorstwa z 15 krajów wystawiających się aż w 7 halach wystawienniczych.

Tym razem  wycieczka odbyła się bez opóźnień i niespodzianek 😊

A nasi uczniowie wzbogacili swoją wiedzę techniczną o najnowsze trendy w dziedzinie technologii odnawialnych źródeł energii.

Skip to content