Home » Aktualności » Nasi uczniowie na Międzynarodowych Targach Pracy „With EURES to Europe”

Nasi uczniowie na Międzynarodowych Targach Pracy „With EURES to Europe”

16 maja 2024 r. 119 uczniów z klas technikum: 2TMB, 2TO, 3TEA, 3TEO, 4TMC i 4TO odwiedziło wraz z opiekunami: p. Darią Baszczak, p. Edytą Sidor, p. Małgorzatą Szymańską, p. Ryszardem Gawłem i p. Mirosławem Marcińczakiem Międzynarodowe Targi Pracy „With EURES to Europe”.

104 wystawców z 9 krajów Unii Europejskiej (80 pracodawców i 24 instytucje rynku pracy) przedstawiało warunki zatrudnienia w Polsce i za granicą (m.in. w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Słowenii, Danii, Holandii, Irlandii).

Odbyło się 15 warsztatów tematycznych oraz 15 prezentacji na scenie głównej, które niewątpliwie wzbogaciły wiedzę zwiedzających – w tym naszej młodzieży.

Nasi uczniowie odbyli szereg ciekawych rozmów z wystawcami. Niektórzy skorzystają z szerokiej oferty zatrudnienia na czas wakacji – także za granicą; inni poważnie rozważają związanie się z wybranymi firmami po ukończeniu naszej szkoły.

Skip to content