Home » Aktualności » Wycieczka do Energylandii

Wycieczka do Energylandii

W dniu 16 maja uczniowie klas ITMB, 2eb, ITEA oraz IITO wzięli udział w wycieczce do Energylandii, jednego z największych parków rozrywki w Polsce. Wyjazd był długo wyczekiwany i wzbudzał wiele emocji. Już od samego rana uczestnicy byli pełni energii i entuzjazmu, przygotowani na dzień pełen przygód.

Energylandia oferuje szeroki wybór rollercoasterów, karuzeli oraz innych urządzeń rozrywkowych, które dostarczają niezapomnianych wrażeń. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się takie atrakcje jak Hyperion, Zadra oraz Speed Water Coaster, które dostarczyły uczestnikom dużą dawkę adrenaliny.

Oprócz ekstremalnych przeżyć, uczniowie mieli okazję zrelaksować się w strefach tematycznych, gdzie mogli odpocząć, zjeść smaczny posiłek i wymienić się wrażeniami z przeżytych atrakcji. Pogoda dopisała, co dodatkowo sprzyjało dobrej zabawie i miłemu spędzeniu czasu na świeżym powietrzu.

Uczniowie mieli możliwość lepszego poznania się, nawiązania nowych znajomości oraz wzmocnienia już istniejących relacji. Cały dzień upłynął w atmosferze radości i beztroski.

Pod koniec dnia, zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wspomnień, wszyscy wrócili do domu cali i zdrowi. Opiekunami byli p. Irena Sikorska, p. Joanna Rybczyńska, p. Małgorzata Opierowiec oraz p. Hanna Yarkovich.

Skip to content