Home » Aktualności » Niezwykłe spotkanie naszych uczniów z trenerem i kapitanem Śląska Wrocław

Niezwykłe spotkanie naszych uczniów z trenerem i kapitanem Śląska Wrocław

23 maja odbył się finał czwartej edycji Konkursu Wiedzy o WKS Śląsk. Przypomnijmy, że naszą szkołę reprezentowali: Jakub Gajewski z kl. IV TEB oraz Cyprian i Hubert Detmerowscy z kl. III TEA.  Panowie wprawdzie nie zdobyli czołowych miejsc, ale za to… mogli osobiście poznać obecnego trenera Śląska Wrocław Jacka Magierę oraz kapitana drużyny Erika Expósito. Ich obecność była prawdziwą niespodzianką. Organizator połączył finał konkursu z konferencją prasową trenera i kapitana drużyny, bo następnego dnia miał odbyć się decydujący mecz Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa.

Dziś już wiemy, że nasza drużyna pokonała Raków 2:1  i ostatecznie zdobyła w Ekstraklasie 63 punkty. Trener Magiera wyprowadził Śląsk z dołu tabeli na WICEMISTRZA!

Przypomnijmy, że tę samą liczbę punktów wywalczyła Jagiellonia Białystok. O jej mistrzostwie zdecydował tylko lepszy bilans bramek.

Fot. Krystyna Pączkowska – fotograf Śląska Wrocław

Skip to content