Home » Aktualności » Wycieczka zawodowa do firmy Gestamp

Wycieczka zawodowa do firmy Gestamp

16 maja klasa 2em wzięła udział w wycieczce zawodowej do firmy Gestamp. Gestamp to międzynarodowa grupa firm wywodząca się z Hiszpanii, specjalizująca się w tworzeniu innowacyjnych produktów, dzięki którym pojazdy samochodowe są coraz bezpieczniejsze i lżejsze. To z kolei przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii oraz redukcji szkodliwego wpływu na środowisko.

Nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z procesem produkcyjnym na terenie fabryki. Zwiedzili halę produkcyjną w towarzystwie specjalistów, którzy przybliżyli im interesujące szczegóły produkcji oraz zasady praktyk uczniowskich, które będą tam odbywać.

Opiekunami grupy byli p. Stanisław Żurawski i wychowawczyni p. Magdalena Plan.

Skip to content