Home » Aktualności » JESTEŚMY W FINALE MIEJSKIM!

JESTEŚMY W FINALE MIEJSKIM!

17.12.2013.miał miejsce finał strefy Centrum Wrocławskiej Licealiady w Piłce Siatkowej. Brały w nim udział drużyny, które zajęły 1. miejsce w swoich grupach na poprzednim etapie rozgrywek. Nasza drużyna była jedną z trzech, która tego dokonała. Zajęliśmy II miejsce w strefie po rozegraniu 2 meczów.

Oto wyniki:

ZS 18 : XIII LO – 2 : 0

ZS 18 : ZS TiE – 0 : 2

Wywalczona klasyfikacja zapewnia nam udział w Finale Miejskim Licealiady w Piłce Siatkowej. Bez względu na wynik drugiego (przegranego) meczu należy pogratulować chłopakom wywalczenia udziału w Finale Miejskim Licealiady. JESTEŚMY W FINALE MIEJSKIM! A oto skład drużyny: Mateusz Kowalski Piotr Fuławka Mateusz Jankowski Oskar Gaweł Szymon Fuławka Jarosław Michoń Grzegorz Nowicki Mateusz Smolnik.

Licealiad03

Skip to content