Home » Aktualności » I miejsce w “Elektryzującej Pasji”

I miejsce w “Elektryzującej Pasji”

Jak donoszą administratorzy szkolnego profilu na Facebooku, 11 kwietnia 2014 r. w Ratuszu Miejskim we Wrocławiu w godz. 12.00-14.30 odbyła się Gala VII edycji konkursu „Elektryzująca Pasja”. Przypomnijmy, że dla nas było to wyjątkowe wydarzenie, bo… czekaliśmy na werdykt Jury, które oceniało m.in. projekt Bartka Ostryżniuka – COSTOM JUNIOR. Przy tworzeniu projektu Bartek współpracował z kolegą – Kacprem Boguszewskim. Obydwaj są uczniami kl. III TE. Podczas Gali Finałowej ogłoszone zostały 4 najlepsze prace oraz 11 wyróżnionych projektów. Prezentowany motor okazał się prawdziwym hitem! Jury konkursowe projekty poznało już wcześniej. Uczestnicy “Elektryzującej Pasji” wysłali bowiem do Organizatorów multimedialne prezentacje swoich dokonań. Chłopakom towarzyszyli
: p. dyr. P. Lusar, p. dyr. Danuta Matuszewska, wychowawczyni klasy – p. J. Maciejak, koordynatorka projektu – p. A. Tomczak oraz koledzy z kl. III TE.
W Ratuszu prezentowane było 15 finałowych prac: z Warszawy – 4, z Garwolina – 1, z Kalisza – 2, z Wrześni – 2, z Wrocławia – 4, z Opola -1, z Krapkowic – 1. Wszystkie projekty były godne uwagi i wszystkie były podziwiane.
I stało się! I miejsce przypadło w udziale Bartkowi! Nagrodę wręczył mu Pan Andrzej Diakun – Prezes Zarządu ELEKTROTIM S.A. Po wręczeniu nagród laureaci prezentowali swoje projekty.
Szczęśliwy Bartek profesjonalnie przedstawił COSTOM JUNIOR.
Gratulujemy!!!

Skip to content