Home » Aktualności » Akcja charytatywna w ZS 18

Akcja charytatywna w ZS 18

Od środy (26 listopada) do piątku (5 grudnia) Samorząd Uczniowski będzie zbierać fundusze na zakup najpotrzebniejszych produktów spożywczych oraz środków czystości dla potrzebujących rodzin.

W bieżącym roku szkolnym bardzo chcemy pomóc dwóm rodzinom, dlatego prosimy WSZYSTKICH UCZNIÓW ZS 18 O WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI. Jak wiemy, najbiedniejsi czekają na pomoc!

Komu chcemy pomóc?

Pierwsze dziecko to dziewczynka. Mieszka w trzypokojowym mieszkaniu z czworgiem rodzeństwa, rodzicami, dziadkami oraz z wujkiem i ciocią. Rodzice dziewczynki niestety nie pracują. Co ucieszyło by tę rodzinę? Przede wszystkim produkty spożywcze. Także środki czystości, ubrania i coś, czego dzieci nie mogą mieć na co dzień – słodycze.

Drugie dziecko to chłopiec, który mieszka w mieszkaniu socjalnym ze starszym bratem i rodzicami. Chłopiec jest pogodny, uśmiechnięty, zawsze służy pomocą. Może ma nadzieję, że św. Mikołaj zobaczy i doceni to zachowanie, nagradzając prezentami? Rodzice chłopca nie mają pracy. Poprzednią stracili. Co ucieszy chłopca? Porządny domowy obiad, prawdziwa Wigilia… Rodzina potrzebuje produktów spożywczych, środków czystości, ubrań, a my chcemy do tego dodać coś, co będzie sprawiało przyjemność – ładne ubrania, może kosmetyki, słodycze…

Samorząd Uczniowski bardzo liczy na WASZĄ POMOC !!!

Pozdrawiamy!

Skip to content