Home » Aktualności » Pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3

Pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3

26 czerwca 2015 roku o godzinie 8:30 uroczyście pożegnaliśmy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej – elektryków, ślusarzy, monterów, elektromechaników.  Uroczystość połączona była z zakończeniem roku szkolnego 2014/2015.

Część oficjalna przebiegła w niezwykle podniosłej atmosferze. Po wprowadzeniu sztandaru, wysłuchaniu i odśpiewaniu Hymnu państwowego, a następnie wystąpieniu Pana dyrektora Piotra Lusara, nastąpiło wręczenie nagród najlepszym uczniom.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

Karol Kurbiel, Rafał Peszko, Marek Fuławka (klasa III sm)

Maciej Cichała (klasa III e)

Dominik Śmierzchalski, Damian Świder, Damian Filus(II em)

Dominik Baranek, Patryk Kudyk, Patryk Stark (klasa IIe)

Krystian Mika, Mateusz Smolik (klasa IIso)

Paweł Konarski, Wojciech Konarski (klasa Iem)

Patryk Kubik, Kamil Kalicki (klasa I so)

Maliński Maciej, Taras Domagała (klasa Ie)

W imieniu absolwentów głos zabrał Adrian Jagła. Na zakończenie przemówienia życzył nauczycielom, aby na każdym kroku spotykali się z szacunkiem, a młodszym kolegom, aby rozwijali pasje i zdobyli zawód poszukiwany na rynku pracy.

Po przemówieniu Adriana absolwenci wręczyli nauczycielom kwiaty i podziękowania.

Dalszej części uroczystości zostały rozdane nagrody za osiągnięcia sportowe. Na początku nagrodzono Mistrzów Wrocławia Licealiady w Piłce Nożnej. W skład zwycięskiej drużyny wchodzili:

1. Grzegorz Nowicki  (kl. 3em) -1. bramkarz

2. Rafał Peszko (kl. 3sm) – 2. bramkarz

3. Adrian Wątor (kl. 2em) – obrońca

4. Kamil Cebula (kl. 2TE) – obrońca

5. Goch Michał (kl. 2em) – pomocnik

6. Mateusz Beśka (kl. 2TE) – pomocnik

7. Dawid Kosycarz (kl. 2TO) – pomocnik

8. Cezary  Krzesiński (kl. 2e) – pomocnik

9. Szymon  Łasiński (kl. 3sm) – napastnik

10. Adam Muzyka (kl.1e) – napastnik

11. Adrian Jagła (kl. 3sm) – napastnik (kapitan drużyny)

12. Krzysztof Szczot (kl. 3em) – napastnik (dyrektor sportowy)

Trenerem drużyny jest Marek Roszczewski.

Następnie nagrodzeni zostali trzej uczniowie klasy IIe Dominik Baranek, Patryk Stark ,Sebastian Wieczorek, którzy razem z drużyną piłki ręcznej wywalczyli srebrny medal , w Mistrzostwach Wrocławia Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców. Nagrody wręczyła Dorota Dul trenerka drużyny.

Wręczono również nagrody najlepszym lekkoatletom, w tym gronie znaleźli się: Cezary Krzesiński, Dominik Baranek, Grzegorz Nowicki

Po rozdaniu nagród za osiągnięcia sportowe, uczniowie obejrzeli krótki film, prezentujący wspomnienia z wydarzeń, w których uczestniczyli absolwenci.

Na zakończenie uroczystości przeprowadzono humorystyczny quiz, do wspólnej zabawy zostali zaproszeni wychowawcy klas trzecich oraz przewodniczący klas. Drużyny nauczycieli i uczniów odpowiadały na pytania, odpowiedzi wcale nie były takie oczywiste. Zwycięska drużyna nauczycieli w nagrodę miała „wygłosić przemówienie do absolwentów”. Uroczystość zakończyła się pamiątkowymi fotografiami klas z dyrekcją i wychowawcami.

Pożegnanie absolwentów ZSZ nr 3 oraz zakończenie roku szkolnego 2014/2015 przebiegło w uroczystej i radosnej atmosferze. Uroczystość poprowadzili: Dominik Baranek oraz Patryk Stark – uczniowie klasy IIe, według scenariusza przygotowanego przez Dorotę Śmietankę – wychowawczynię klasy.

Skip to content