Home » Aktualności » Znamy zdobywców Pucharum Dyrektora Szkoły!

Znamy zdobywców Pucharum Dyrektora Szkoły!

Zakończyły się całoroczne rozgrywki o Puchar Dyrektora Szkoły. W finale rozegranym 9 czerwca, walcząc o tytuł najbardziej usportowionej klasy w ZS nr 18 spotkały się reprezentacje klas: III TE, II TE, 3e i II TME. Mecz o trzecie miejsce rozegrały klasy IITE i IIITE, a w meczu finałowym spotkały się: kl. 3e i kl. II TME. Rywalizacja była bardzo wyrównana, rozstrzygnięcia następowały w rzutach karnych.

Ostateczne wyniki rywalizacji:  IV m-ce – III TE, III m-ce – IITE, II m-ce 3e i I m-ce II TME

Uroczystość uświetnił swoją obecnością Dyrektor Szkoły, wręczając klasom dyplomy, medale i nagrody, a klasie II TME –  Puchar Dyrektora Szkoły.

Tekst – Nauczyciele wychowania fizycznego, fot. – J. Homańczuk

Skip to content