Home » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

24 czerwca 2016 r. w sali 208 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Autorką scenariusza była p. prof. Jolanta Kraczkowska, która również wyreżyserowała to wydarzenie. Uroczystość poprowadzili – Jakub Kolis z kl. III TO i Krzysztof Miziniak – uczeń kl. II TE. Ponieważ to ważna szkolna uroczystość, poczet sztandarowy wprowadził Sztandar Szkoły, a następnie wszyscy zebrani odśpiewali “Mazurka Dąbrowskiego”.

Do zebranej młodzieży przemówił Pan Dyrektor. Przypomniał, że młodzież powinna umiejętnie dokonywać wyboru priorytetów, bo tylko taki wybór prowadzi do sukcesu. Pan Dyrektor życzył też wszystkim udanych wakacji.

W następnej części uroczystości  zostali nagrodzeni uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen i wyróżnili się frekwencją. Gratulacje i nagrody otrzymali też zdobywcy III miejsca w konkursie na najlepszy e-sklep w ramach projektu MÓJ PIERWSZY BIZNES PRZED 20-STKĄ. Nagrodzony został również uczeń za zajęcie I miejsca w etapie regionalnym ogólnopolskiego Konkursu “Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy oraz za godne reprezentowanie Szkoły w etapie centralnym.  Pan Dyrektor wręczył też nagrody za istotny wkład w zajęcie III miejsca drużynowo dla Zespołu Szkół nr 18 w rozgrywkach programistycznych w ramach Ligi Niezwykłych Umysłów oraz za zajęcie miejsca w pierwszej dziesiątce indywidualnie i prezentowanie Kolejne nagrody otrzymali uczniowie za sukcesy w międzyszkolnej Olimpiadzie Języka Angielskiego. Pan Dyrektor nagrodził także za wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno-Ekologicznym na wykonanie Ekoulotki o tematyce „Odnawialne źródła energii” zorganizowanym przez Biuro Projektu Mój zielony dom”. Z kolei uczeń ZSZ nagrodzony został  za udział w Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy “Źródła marzeń” Podziękowania skierowane zostały też  do tych uczniów, którzy najbardziej angażowali się w pracę w Samorządzie Uczniowskim.

Było zatem naprawdę uroczyście, ale i radośnie, bo przecież przed nami wakacje. Udanego wypoczynku!

Skip to content