Home » Aktualności » Dzień Chłopaka w ZS18!

Dzień Chłopaka w ZS18!

Jak co roku członkowie Samorządu Uczniowskiego ZS18 przygotowali małą niespodziankę dla wszystkich Panów pracujących w Zespole Szkół nr 18 – a wszystko to w związku z przypadającym na 30 września Dniem Chłopaka.

Pan Dyrektor oraz Panowie Profesorowie otrzymali kolorowankę Zaginiony Ocean  Johanna Basforda – autora Tajemniczego ogrodu i Zaczarowanego lasu oraz słodki upominek, natomiast wszyscy uczniowie Technikum nr 3 oraz Branżowej Szkoły I stopnia, którzy w tym dniu mieli zajęcia w ZS18, zostali obdarowani cukierkami i nie byli pytani 🙂

Wszyscy otrzymali życzenia:

Z okazji Dnia Chłopaka wszystkim Chłopakom, tym starszym i tym młodszym Samorząd Uczniowski życzy dużo, dużo ciastek z kremem, dobrej kiwki na boisku i najpiękniejszych resoraków na całym osiedlu!

Wszystkiego najlepszego!

Tekst – R. Zalewska, fot. – J. Socha

Skip to content